Yhteystiedot

Myynti & asiakaspalvelu:

020 770 5950
info@stepfix.fi

StepFix Oy

Rajamaankuja 7 B 3-4, 02820 Espoo

Uusimaa

Rajamaankuja 7 B 3-4, 02820 Espoo

Susanna Ekblom

myynti

puh. 0401304824
susanna.ekblom@stepfix.fi

Nestori Paananen

myynti

puh. 0400 225 064
nestori.paananen@stepfix.fi

Toni Vuoriainen

myynti

puh. 0401409288
toni.vuoriainen@stepfix.fi

Tommy Stark

myynti

puh. 0401271663
tommy.stark@stepfix.fi

Tuure Tornberg

myyntipäällikkö

puh. 040 159 0469
tuure.tornberg@stepfix.fi

Joel Keto

asennus

puh. 040 777 3167
joel.keto@stepfix.fi

Hannes Suomala

toimitusjohtaja

puh. 040 532 5132
hannes.suomala@stepfix.fi

Keski-Suomi

Appiukontie 14, 40530 Jyväskylä

Olliver Juujärvi

myynti

puh. 045 148 6008
olliver.juujarvi@stepfix.fi

Mika Göös

asennus

puh. 044 259 5290
mika.goos@stepfix.fi

Pirkanmaa

Haikanvuori 4 (varasto 93), 33920 Pirkkala

Lari Hiltunen

myynti

puh. 040 142 4406
lari.hiltunen@stepfix.fi

Eveliina Kujanpää

myynti

puh. 0403573601
eveliina.kujanpaa@stepfix.fi

Jaani Hartikainen

myynti

puh. 0403573597
jaani.hartikainen@stepfix.fi

Mika Göös

asennus

puh. 044 259 5290
mika.goos@stepfix.fi

Kuopio

Tulemantie 1 A6, 70800 Kuopio

Luukas Häkli

myynti

puh. 050 300 7575
luukas.hakli@stepfix.fi

Matias Heide

asennus

puh. 040 162 1033


Yhteystiedot

Asiakaspalvelu: 020 770 5950
Myynti:
045 148 6008
Asennus: 044 2595 290

Laskutus:

StepFix Oy
PL 41544
00063 LASKUNET

Verkkolaskutusosoite: 003727821837
Välittäjätunnus: E204503

Pyydä tarjous porrasremontista

Jätä tarjouspyyntö niin olemme teihin yhteydessä.








    Lue tietosuojaseloste klikkaamalla